Doogee X5 Pro


Doogee X5 Pro

• Premton një shpejtësi mjaft të shpejtë operimi është mjaft e mahnitshme dhe mbresëlënëse.

• 3G, GPS, WiFi, Bluetooth, të gjitha të disponueshme për ta bërë atë zgjedhjen më të vlefshme për të blerë DOOGEE X5 Pro

• Smartphone DOOGEE X5 Pro përdor ekran 5.0 inç Corning Gorilla Glass

• Procesor MTK6735 Quad Core 1.0GHz

• Memoria – 2GB RAM, 16GB ROM

• Kamera – 2.0MP para + 5.0MP kamera e pasme e dyfishtë

• Bateria : Li-Ion 2400 mAh

• Kartë memorie : microSD, microSDHC, max 32 GB

• Android 5.1 OS

5,990 L

SHOPPING CART

close