Doogee X20 (2/16GB)


Doogee X20 (2/16GB)

• Lloji i pajisjes – Smartphone Android 3G

• CPU – ARM Cortex-A7 me katër bërthama 1.5 GHz

• Chipset – MediaTek, MT6580, procesor 32-bit

• GPU – ARM Mali-400 MP2, 500 MHz, 4 bërthama

• Kamera -5 megapiksel +  Kamera e pasme e dyfishtë 5 megapiksel me AF dhe Blic LED | Kamera e përparme 2 megapikselë

• Dizajni i trupit plastik, ngarkimi HSUPA 5,76 Mbps, Shkarkimi HSDPA 21 Mbps

• Bluetooth, GPS, Wi-Fi, sinkronizimi OTA, skajet e rrumbullakosura, mbështetja shumëgjuhëshe, dalja e karikuesit 5V/1A Fuqia

• Memoria – RAM 2 GB | ROM 16 GB

• Ekrani – Madhësia e ekranit 5,0 inç Ekran HD (1280×720 piksel)

• Bateria – Litium 2,580 mAh

• SIM – SIM e dyfishtë (Micro + Nano)

• Sistemi operativ – Android 7.0 Nougat OS

• Përmasat – 145,5 mm x 71,9 mm x 8,8 mm

• Pesha – 174 gram

6,490 L

SHOPPING CART

close