,

Cantë Xiaomi

Availability:

S’ka stok


Specifikim:
Markë XIAOMI
Materiali 100% Fibër poliesteri
Kapaciteti 10L
Madhësia 34x 22.5x13cm / 13.4×8.9×5.1 inç
Zinxhiri i tipit të mbylljes
Pesha 165g
Ngjyra e zezë, blu e lehtë, marine, e kuqe e errët
Kampim Rasti, Hiking, Udhëtim, Çiklizëm etj

Karakteristikat:
Çanta e shpinës është bërë nga 100% material me fibra poliestër, i lehtë dhe i lëvizshëm
Me një xhep të madh dhe 3 xhepa të vegjël anësorë, mjaftueshëm për të mbajtur ombrellën tuaj, shishen me ujë, mini jastëkun, portofolin, celularët, çelësat, bankat e energjisë etj.
Pëlhurë guaskë që i kundërvihet ujit
Xhep i përparmë i dobishëm, i lehtë për tu vendosur ose për të marrë sendet tuaja të vogla.
Me fiksim të qëndrueshëm zip YKK, modë dhe ndeshje rastësore.
Mbërthecka të ngurta, të mbushura me pambuk EPE, të lehta për tu liruar dhe fiksuar, veshin rehat.
E butë dhe e ajrosur, e palosshme dhe kundër rrudhave, e përshtatshme për tu kryer.
Përshtatni shtrëngimin e markës TW, të qëndrueshme dhe të qëndrueshme.
Plotësoni në mënyrë të përsosur sportin tuaj në natyrë, udhëtimet dhe nevojat e përditshme për të mbajtur efektet tuaja personale.

Paketa e Përfshirë:
Çantë shpine 1 x 10L

1,200 L

S’ka stok

SHOPPING CART

close