, , ,

Cante Xiaomi Business Backpack 2

Availability:

S’ka stok


Xiaomi mijia Classic Backpack Business Backpack 2 15,6 inç 18L Çanta Laptopi Supë Niveli 4 Çantë Uji Udhëtimi i papërshkueshëm nga uji Unisex Jashtë

3,990 L

S’ka stok

Çanta shpine origjinale  Xiaomi Business

Sillni të gjitha furnizimet tuaja thelbësore për ditën tuaj të shkollës, udhëtimin e biznesit ose udhëtimin në kampe me këto çanta shpine.

Çantë shpine me kapacitet super me ndarje zinxhiri

Përmban pjesën kryesore të madhe dhe xhepin e aksesorëve të përparmë

I përshtatshëm për laptop Up deri në 15,6 inç

Bërë nga poliestër 1260D

Specifikim:

1. Madhësia: 40 * 30.5 * 14cm

2. Materiali: 100% poliester

3. Mënyra: zinxhir

4. I përshtatshëm për kompjuter 15 inç,  xiaomi, Për iPad, pëlhurë e qëndrueshme, anti-rrudhë, me forcë dhe elasticitet të lartë

5. Ngjyra: E zezë 

Paketa përfshin:

1x Cante

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , , Etiketë:

SHOPPING CART

close