,

Cantë udhëtimi dhe fitnesi Bange BG 7561


Cantë udhëtimi dhe fitnesi Bange BG 7561 

Material pëlhure Oxford me densitet të lartë, rezistent ndaj gërvishtjeve dhe rezistente ndaj konsumit, i papërshkueshëm nga uji

Kapaciteti i madh, mund të mbaje laptopë 14 inç dhe sende të tjera, për të përmbushur nevojat e ruajtjes së udhëtimit 

Magazinim me shumë ndarje, i rregullt 

Zinxhiri është i lëmuar dhe jo i mbërthyer, i lehtë për t’u përdorur

Rrip i ndashëm i shpatullave; mund të bartet ne dorë/kryq

Pesha: 1.05 kg

Madhësia (J x P x H cm): 53*25*23

4,990 L

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close