, , ,

CANTE TELEFONI EARLDOM PER BICIKLETE


-Çanta per telefona nga Earldom vendoset ne timonin e biçikletës dhe mundeson perdorimin e telefonit edhe kur ai eshte brenda saj,pasi eshte me perberje transparente.

-TPU tuch screen.

-Kundra ujit.

-Dizajni me mbrojtje nga dielli: Kur drita e diellit është shumë e fortë, nuk duhet të shqetësoheni se nuk mund ta shihni telefonin tuaj.

-Mban disa aksesore te vegjel qe duhen për çiklizëm

-Dizajni për telefonat smart 6,0 inç

 

1,690 L

SHOPPING CART

close