,

Çantë shpine WINKING

Availability:

S’ka stok


Çanta e shpinës është e punuar me material oxford të cilësisë së lartë dhe ka punim të shkëlqyer ,i papërshkueshëm nga uji dhe i qëndrueshëm.

Ndarje e brendshme në xhepa, kapacitet të madh.

Porta e jashtme e karikimit USB, mund të lidhet me kompjuterin tuaj, laptopët, e power-bank dhe pajisje të tjera elektronike.

Në të njëjtën kohë, është shumë i përshtatshëm për shkollë, punë në zyrë, udhëtime, veshje të përditshme casual, zyrë.

Është një zgjedhje ideale për shkollë, , përditshmëri, udhëtime, shëtitje dhe kampe, etj. Është i përshtatshëm për  vajza dhe djem.

2,690 L

S’ka stok

1. Materiali: poliestër

2. Pesha neto: 720g

3. Përmasat: 29x17x45cm

4. Mënyra e hapjes: zinxhir

5. Metoda e përpunimit: sipërfaqe e butë

6. Funksioni: i papërshkueshëm nga uji, ruajtja, rezistenca ndaj konsumit, reduktimi i ngarkesës, rezistenca ndaj goditjeve

7. Kapaciteti: 20-35L (duke akomoduar laptop nën 15,6 inç)

8. Struktura e brendshme e çantës: xhep me zinxhir, xhep telefoni celular, xhep karte, xhep sanduiç me zinxhir, xhep kompjuteri

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close