, , ,

CANTE SHPINE LENOVO B210 PER LAPTOP/TABLET 15.6”

Availability:

S’ka stok


Çantë Shpine për Laptop Lenovo B210.

Cante e përshtatshme për laptop dhe tablet deri ne 15,6 inç. 

Canta Lenovo B210 përdor një pëlhurë me cilesi te larte dhe të papërshkueshme nga uji,me një dizajn të pastër e të thjeshtë për të krijuar një këllëf që i përshtatet plotësisht jetës moderne.Elegante për udhëtime.

Kapacitet i madh ruajtjeje. Një gamë të brendshme xhepash për ata aksesorë të domosdoshëm dhe një ndarje kryesore e gjerë për libra dhe sende të tjera.. Ndarje dhe xhepa të vendosur në mënyrë të përshtatshme.

1,990 L

Emri i dyqanit :
5 out of 5
SKU: N/A Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close