Çantë shpine Kingsons KS-3140 me panel diellor

Availability:

S’ka stok


– Material me cilësi të lartë: Materiali i jashtëm është bërë nga najloni ,  i qëndrueshëm dhe ka cilësi të shkëlqyer, i papërshkueshëm nga uji. Materiali i brendshëm është poliestër, i fortë dhe i lëmuar, i lehtë për t’u pastruar.

– Sistemi i jashtëzakonshëm i sigurisë: Ekziston një xhep sekret me zinxhir që mund të mbajë sendet tuaja të vlefshme.

– Sistemi i karikimit : mund të sigurojë mbrojtje ndaj tensionit, mbrojtje nga qarku i shkurtër dhe mbrojtje ndaj temperaturës. 

– Metoda praktike e karikimit: Ajo që është unike për këtë çantë shpine është se ajo ka dy porta USB për të siguruar energji për dy pajisje në të njëjtën kohë. 

– Dy mënyra për të karikuar pajisjet tuaja: Një mënyrë është energjia e dritës së panelit diellor  dhe më pas karikimi i celularit tuaj, mënyra tjetër është që pas konvertimit, energjia elektrike të ruhet në power bank dhe ju mund t’i karikoni pajisjet tuaja me atë në çdo kohë.

– Rripa me shkëlqim te shpatullat: Rripat e shpatullave janë gjithashtu prej pëlhure najloni që ajroset, e mbajnë shpatullën tuaj të pastër dhe të thatë, Jastëku i ajrit me sfungjer nën rripa mund të zvogëlojë presionin mbi shpatullën tuaj

4,890 L

S’ka stok

Marka: KINGSONS

Numri i modelit: KS3140W-1.

Dimensioni: 12,2*7,5*18,1 in / 31*19*46 cm

Ngjyra: E zezë.

Madhësia: 15.6 in, 17 in.

Pesha neto: 2.6 lb / 1.2 kg.

Materiali i jashtëm: Najloni.

Materiali i brendshëm: Poliestër.

Tensioni i daljes USB: 5.1V±0.15.

Sasia e energjisë elektrike (Paneli diellor): 6.4W.

Karakteristika: I papërshkueshëm nga uji,  portë karikimi USB, panel diellor

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close