Çantë shpine Kingsons 3215W

Availability:

S’ka stok


* Mbani të gjitha gjërat tuaja në një çantë të sigurt gjatë gjithë ditës.

* Trajtim i përshtatshëm i  laptopit dhe nevojave të përditshme

* E gjerë dhe rezistente ndaj motit

* E përshtatshme për laptopë deri në 15 inç.

* Është e rehatshme për t’u veshur si në nxehtësi dhe në mot të ftohtë – pjesa e pasme nuk djersitet.

* E përbërë nga material i cili mbron laptopin nga goditjet. 

* Portë karikimi me dalje USB

* Ka shumë xhepa si për komponentët e kompjuterit ashtu edhe për gjëra të tjera: kufje, stilolapsa, fletore, dhe aksesorë të ndryshme.

2,790 L

S’ka stok

SHOPPING CART

close