Çantë shpine Kingsons 3194W


Çantë  shpine Kingsons KS-3194W

* Perfekte për t’u vendosur nën ndenjësen tuaj në aeroplan kur jeni duke udhëtuar ose në udhëtim pune.

* Çantë shpine për kompjuterin , e bërë nga pëlhurë poliesteri me cilësi të lartë, rezistente ndaj goditjeve me veshje najloni me densitet të lartë

* Rezistente ndaj ujit dhe pluhurave

* Çantë shpine për meshkuj, me kapacitet te madh, pamje elegante dhe shumëpërdorimshe, plotëson cdo nevojë tuajën

* I pajisur me portë të jashtme karikimi USB, i lehtë dhe i përshtatshëm për t’u përdorur

* 15,6 inch

2,690 L

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: