Çantë shpine Kingsons 3144W


– Një çantë për jetën moderne Dixhitale. Çantë shpine smart me portë karikimi  USB, ideale për ata që kërkojnë karikim në lëvizje.

– Bërë nga material najloni me cilësi të lartë,  ka dy ndarje me zinxhir, për powerbank  telefonin tuaj, laptopin dhe vjen me sigurimin për të qenë i papërshkueshëm nga uji 

* Rrip i pasmë për t’u lidhur në dorezën e valixheve

* Një  xhep i dizajnuar kundër vjedhjes

* E projektuar në mënyrë perfekte për rehati maksimale

* 15,6″ 

3,390 L

SHOPPING CART

close