Çantë shpine Kingsons 3140W-A


• Miqësore me mjedisin – Rripa alternativ  ,të trashë dhe të qëndrueshëm

• Ndjesi komode – Një kombinim i materialit të qëndrueshëm  të papërshkueshëm nga uji me rrjetë që thith djersitjen e bëjnë atë të rehatshëm për t’u veshur

• Mbajeni laptopin tuaj të freskët gjatë gjithë ditës.

• Dizajn i lehtë

• Dizajn modern me xhepa të fshehur kundër vjedhjes

• Porta e jashtme USB për karikimin e celularit

• Vija fosofore

• Ndarje e brëndshme për Notebook, Smartphone, Tablet dhe Power Bank

3,490 L

Specifikat:

Marka: Kingson

Modeli: 3140w

Kapaciteti mesatar: 20-35l

Mënyra e hapjes : zinxhir

I papërshkueshëm nga uji, rezistent ndaj konsumit, kundër vjedhjes, antisizmik

standard mesatar

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close