-19%
,

Cante Shpine KAKA 2215


Cante Shpine KAKA 2215

– Çantë shpine me karikim USB , çantë notebook, çantë shpine për laptop 

 – Kapaciteti: 30-40 Litra

– Përdorimi: Si Cante Laptopi

– Polister kundër vjedhjes me material rezistent ndaj prerjes

– Madhësia: 45*30*13cm

– Përfshin shirit reflektues për të garantuar sigurinë e udhëtimit gjatë natës

– Anti vjedhje multifunksionale për mbrojtje të dyfishtë

– Xhep i fshehur me zinxhir në anën e pasme

– Rrip i fiksuar i ndarjes së laptopit

– Xhep postar dixhital – përshtatet me laptop 15,6 inç dhe I-Pad 9,7 inç

– Xhepi kryesor ka një kapacitet të madh ideal për rroba, libra, shishe etj. duke përfshirë xhepin e përparmë/xhepa anash

– Mundësimi i lidhjes së celularit jashtë çantës

– Material i papërshkueshëm nga uji për tharje të shpejtë

3,500 L 4,300 L

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close