-15%
,

Cante Shpine Antivjedhje Fashion D810


Cante Shpine Antivjedhje Fashion D810

Këllëf i fortë në pjesën e përparme për të mbrojtur laptopin dhe pajisjet elektronike nga aksidentet dhe rëniet. Rreshtimi i poliestër mbron elektronikën nga gërvishtjet. Dhe anët janë prej pëlhure rezistente ndaj ujit, kështu që nuk duhet të shqetësoheni nëse diçka laget brenda kur udhëtoni.

Çanta e shpinës së laptopit është e ndarë në dy ndarje, ndarja e parë ka zonën e kompjuterit, mausit dhe tastierës; Ndarja e 2-të ka zonën e veshjeve dhe zonën multifunksionale. Ndarja e laptopit mund të mbajë laptopë 15,6 inç, si dhe laptopë 15,6 inç, 14 inç dhe 13 inç.

Të dyja anët e rripit të shpatullave me dizajn litar mund të varen syze dielli dhe varëse të tjera të vogla. Dizajni konkav dhe konveks në anën e pasme mund të sigurojë masazh dhe ventilim për të reduktuar presionin në shpinë kur mbani peshë.

Çanta e laptopit ka një portë karikimi që mund ta lidhni telefonin dhe ta karikoni lehtësisht jashtë dhe kur udhëtoni. Vendoseni bankën e energjisë në xhep dhe lidhni telefonin me lidhësin e jashtëm. Dizajni miqësor me TSA mund të hapë çantën e shpinës së kompjuterit 180 gradë, në mënyrë që të kaloni shpejt kontrollin e sigurisë. Çanta e shpinës kundër vjedhjes me kyçje inç garanton që të ndiheni më të sigurt kur transportoni sendet tuaja me vlerë.

Rripi i bagazhit në anën e pasme mund të ndihmojë në lidhjen e çantës së shpinës në valixhe, duke e bërë më të lehtë udhëtimin tuaj. E përkryer për udhëtime pune, udhëtime në fundjavë, pazar, vizita në shkollë, punë profesionale në zyrë dhe aktivitete të tjera në natyrë.

Ngjyrat e kuqe  , e zeze , blu apo gri jane vetemkorniza anesore dhe rripat .

3,400 L 4,000 L

Emri i dyqanit :
5 out of 5
SKU: N/A Kategori: ,

SHOPPING CART

close