,

Çantë Profesionale Laptopi 17″ Bange 2559


Çantë Profesionale Laptopi 17″ Bange 2559 

• Dizajn italian i cilësisë së lartë

• Një ndarje e veçantë për laptopë, iPad, maus, karikues, libra etj,.

• Dizajn i rehatshëm, dorezë e sipërme e mbushur me shkumë për qëndrueshmëri

• Një rrip bagazhi i cili lejon që çanta të lidhet me valixhen

• E bërë nga pëlhurë poliesteri rezistente ndaj ujit dhe e qëndrueshme me zinxhirë metalikë

• Përdorim i sigurt dhe afatgjatë , ju shërben si një çantë pune profesionale në zyrë, ideale për udhëtime pune

2,190 L

Specifikimet:

Marka: Bange

Kodi i artikullit: 2559

Një çantë smart dhe profesionale

Materiali që çliron nxehtësinë: I përshtatshëm ndaj djersës për të parandaluar aromën e keqe

Materiali rezistent ndaj ujit: Sipërfaqja e mbrojtur nga spërkatja nga shiu i lehtë

Ndarje e organizuar për artikujt thelbësorë

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close