Çantë laptopi për vajza Kingsons 3080W


Çantë për laptopë 13,3 inç e serisë Kingsons

* Vjen me dy ngjyra blu dhe rozë

* Një çantë mbrojtëse dhe moderne për kompjuterin tuaj laptop. Shikoni më të mirën tuaj të udhëtimit për në punë me një kasë që mund të mbajë sendet tuaja të punës dhe të projektojë ndjenjën tuaj të stilit në të njëjtën kohë.

* Ajo  është një çantë e qëndrueshme e bërë nga copë me cilësi të lartë. Përveç kësaj, çanta ka doreza të rehatshme dore dhe një rrip të pasëm, kështu që ju mund të udhëtoni me lehtësi. Copa rezistente ndaj ujit siguron që pajisjet tuaja elektronike të mbrohen nga spërkatjet dhe derdhjet.

* Përveç ndarjes kryesore që mban kompjuterin tuaj ose laptopin , kjo çantë përmban një ndarje të përparme me zinxhir që ofron hapësirë ​​shtesë. Jo vetëm që mund të mbani një laptop deri në 13,3 inç , por gjithashtu mund të vendosni aksesorët dhe sendet tuaja personale.

1,690 L

Çantë  moderne që i përshtatet laptopit tuaj

Përshtatet deri në një laptop 13,3″ 

Mban gjithashtu dokumente, pajisje , telefona dhe laptopin tuaj

Ndarje e përparme me zinxhir për hapësirë ​​shtesë

Çanta e qëndrueshme e ndërtuar me material kompozit cilësor

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: