Çantë Laptopi Kingsons 3037


– Ndarja e sfungjerit mbron në mënyrë efektive nga goditjet dhe mbron kompjuterin, tabletët dhe telefonat celularë

– Rripi i shpatullave ka një dizajn të përshtatshëm dhe i lehtë për tu mbështetur

– I përshtatshëm për laptop 14.1 inch

– 3 ndarje  me zinxhirë

– Ndarje e veçantë për laptop, iPad

– Xhepa rrjetë për aksesor brenda çantës

– E papërshkueshme nga uji 

– Dalje Usb

2,490 L

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close