,

Çantë Laptopi HP


Çantë Laptopi HP

• Ka hapësirë të mjaftueshme për laptopin , mouse si dhe sende të tjera personale

• Material kundra ujit dhe mund të vendoset në valixhe për udhëtime

• Çdo gjë në vendin e vet dhe të sigurt

• Futni me lehtësi laptopin tuaj në xhepin e mbrojtur me tampon dhe më pas vendosni telefonin, kufjet, mousin, përshtatësin dhe stilolapsat të gjitha në vendet e tyre të veçanta

• Transportoni pajisjet tuaja të punës me një çantë laptopi elegant dhe të qëndrueshëm, të projektuar me kujdes me pëlhurë najloni dhe një ndarje për laptopin tuaj

• Vjen me doreza të përshtatshme , një rrip tërthor që ju ndihmon ta mbani atë ashtu siç dëshironi

• Mbroni laptopin tuaj nga goditjet dhe gërvishtjet ndërsa jeni duke nxituar gjatë ditës

• Ka hapësirë ​​për të gjitha gjërat tuaja thelbësore si karikuesi, telefoni, stilolapsat etj.

• E bërë me materiale të forta për të siguruar qëndrueshmëri

1,490 L

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close