-11%
,

Cante Krahu Bange BG2353

Availability:

S’ka stok


Cante Krahu Bange BG2353

– Çanta me cilësi të lartë nga kompania BANGE, e cila fokusohet në zhvillimin dhe dizajnimin e çantave të sofistikuara të belit

– Hapësira kryesore e ruajtjes së çantës mund të mbajë telefonin tuaj, gjërat e nevojshme të përditshme, ajo ka një xhep të përparmë si dhe një sistem të posaçëm me grep çelësash brenda.

– Dizajn i papërshkueshëm nga uji, është bërë nga pëlhurë poliester me densitet të lartë, rezistent ndaj gërvishtjeve. Materiali i papërshkueshëm nga uji me cilësi të lartë do të parandalojë që artikujt brenda çantës të lagen kur jeni jashtë. Pjesa e pasme e çantës është e papërshkueshme nga uji dhe mund të marrë frymë dhe mund të largojë nxehtësinë pa e mbinxehur belin/shpinën/ gjoksin

– Mbani duart të lira, por pa pjesën më të madhe të një çante shpine të zakonshme. Është i përshtatshëm për të gjitha rastet, si udhëtime, ecje, çiklizëm. Kjo çantë poliester ka mënyra të ndryshme mbajtjeje, mund të përdoret si çantë gjoksi, çantë shpine, çantë krahu ose çantë beli.

DIMENSIONET: 31X8X18 CM

2,500 L 2,800 L

S’ka stok

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close