-29%
,

Cante Brezi Fashion Sport Antivjedhje


Cante Brezi Fashion Sport Antivjedhje

Materiali: Pëlhurë Oxford e papërshkueshme nga uji

Madhësia: 33*18*10cm/12.99*7.08*3.93 inç

1. Bërë nga materiale të cilësisë së lartë, të papërshkueshëm nga uji dhe rezistente ndaj konsumit. Dizajni i rrjetës së pasme për frymëmarrje të përmirësuar, shpërndarje të nxehtësisë dhe frymëmarrje

2. Ndërfaqja e jashtme USB ju lejon të karikoni telefonin tuaj në çdo kohë, kudo

3. E pajisur me një zinxhir që mbyllet për të kyçur lehtësisht sendet me vlerë. Projektuar posaçërisht për të mbrojtur sendet me vlerë si telefonat celularë dhe orët. Çantat e mbetura mbajnë sende të dobishme. Ju gjithmonë mund të hiqni nga xhepi kartën tuaj të autobusit ose sende të tjera të rëndësishme

4. Kjo çantë gjoksi e thjeshtë dhe elegante është një çantë mesazhere multifunksionale për burra dhe gra, e cila mund të përdoret edhe si një çantë mesazhi biznesi dhe një çantë e përditshme shpatullash. E përkryer për përdorim të përditshëm, studim, punë, udhëtime, shëtitje, kampe, fitnes ose sporte në natyrë. Plus, është dhurata perfekte për miqtë dhe familjen!

2,500 L 3,500 L

Emri i dyqanit :
5 out of 5
SKU: N/A Kategori: ,

SHOPPING CART

close