-17%
,

Cante Beli Bange 2556


Çanta Bange  me bel/kryq me cilësi të lartë e dizajnit italian nga BANGE, e cila fokusohet në zhvillimin dhe dizajnimin e çantave të avancuara të belit.

 Dizajni i çantës: Ka dy xhepa me zinxhir në pjesën e përparme të çantës dhe një çelës të palosshëm brenda, ju mund të vendosni çelësat tuaj në të. Ka një këllëf elastik që zgjerohet në anë të kësaj qese për të mbajtur deri në 700 ml shishe uji ose çadra. Hapësira kryesore e ruajtjes së çantës mund të përmbajë telefonin tuaj, gjërat tuaja bazë të përditshme.

 Material i papërshkueshëm nga uje

2,490 L 2,990 L

Çanta me bel/kryq me cilësi të lartë e dizajnit italian nga BANGE, e cila fokusohet në zhvillimin dhe dizajnimin e çantave të avancuara të belit.

 Dizajni i çantës】: Ka dy xhepa me zinxhir në pjesën e përparme të çantës dhe një çelës të palosshëm brenda, ju mund të vendosni çelësat tuaj në të. Ka një këllëf elastik që zgjerohet në anë të kësaj qese për të mbajtur deri në 700 ml shishe uji ose çadra. Hapësira kryesore e ruajtjes së çantës mund të përmbajë telefonin tuaj, gjërat tuaja bazë të përditshme.

 Material i papërshkueshëm nga uji :

Çantë kryq beli/sup me dizajn të papërshkueshëm nga uji që ajroset, e bërë nga pëlhurë poliester me densitet të lartë. Është i papërshkueshëm nga uji, rezistent ndaj gërvishtjeve. Materiali i papërshkueshëm nga uji me cilësi të lartë do të parandalojë që artikujt brenda çantës të lagen kur jeni jashtë. Pjesa e pasme e çantës është e papërshkueshme nga uji dhe ajroset dhe mund të largojë nxehtësinë pa e mbinxehur belin / shpinën / gjoksin, dizajn i veçantë i përshkueshmërisë kundër korrozionit dhe ajrit.

. Çanta e gjithanshme】: Mbani duart të lira, por pa shumicën e një çantë shpine të zakonshme. Është i përshtatshëm për të gjitha rastet, si udhëtime, ecje, çiklizëm. Kjo çantë poliester ka mënyra të ndryshme transporti, mund të përdoret si çantë gjoksi, çantë shpine, çantë krahu ose çantë beli.

DIMENSIONET: 48X9X17 CM

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close