, , ,

Bokse per PC Lenovo Lecoo DS105


Bokse per PC nga Lecoo e cila eshte prodhim i Lenovos.Bokse me sistem tingulli shume te mire dhe me bass te kenaqshem.Dizajn klasik i cili mundeson qe ti vendosni dhe si aksesor bukurie kudo neper shtepi.

Fuqia e daljes: 5 W

Madhësia e altoparlantit: 2.5 inç

Përgjigja e frekuencës: 25Hz-25KHz

Raporti sinjal-zhurmë: > 80dB

Tensioni i hyrjes: DC 5V

Hyrja audio: AUX

Madhësia e altoparlantit: W210 * D102 * H172 mm

1,590 L

SHOPPING CART

close