,

Boks Muzike Me Bluetooth TG-534


Boks muzike cilesor i cili percjell audio te paster dhe te qarte.

Forma cilindrike dhe kanalet e integruara majtas dhe djathtas ofrojnë stereo 360 °.

Funksioni i thirrjes, mikrofoni që eliminon zhurmën ju bën të përgjigjeni në telefonnepermjet boksit.

Marrësi FM ju lejon të dëgjoni radio lirshëm.

Fuqia e madhe 5W * 2 me dy diafragma bas në secilën anë, vibron kur luani muzikë.

12. Kontroll i lehtë i butonit, mund të aktivizoni ose çaktivizoni butonat e shtypjes, të luani ose ndaloni muziken, të ndryshoni mënyrën, të kaloni këngët, të rregulloni volumin, etj.

Bluetooth 5.0, i pershtatshem per të gjitha pajisjet bluetooth, lidhje e shpejtë dhe sinjal i qëndrueshëm.

Permban fole per kartën TF ose kartën Micro SD deri në 32G, gjithashtu suporton diskun USB 2.0.

Bateri 1200 mAh për deri në 10 orë perdorim me një karikim të plotë.

2,990 L

Versioni Bluetooth: 5.0

Suporton: FM, hyrja e kartës TF, hyrja e diskut U, hyrja audio 3.5 mm.

Formati i muzikes: MP3, wav, FLAC, mono

Frekuenca: 70Hz-20KHz

Kapaciteti i baterisë: 1200mAh

Niveli i papërshkueshëm nga uji: IPX5

Materiali: ABS

Koha e karikimit: 2-3 orë

SHOPPING CART

close