-22%
,

Boks me Bluetooth XO F35


Boks me Bluetooth XO F35

• Bluetooth Jerry AC6965E Bluetooth V5.0

• Altoparlant me rreze të plotë 6,5 inç*2 (5W*2)

• Bateri litiumi e rikarikueshme 2400 mAh, bateri me pllakë mbrojtëse

• Koha e muzikës: 5-6 orë (volumi 80%)

• Standardi i hyrjes së karikimit: Micro USB, DC5V, 600mA

• Koha e karikimit: 3-4 orë

• E pajisur me mikrofon standard me tela.

• Mund të përdorni gjithashtu kabllo audio AUX për t’u lidhur me një sërë pajisjesh dixhitale.

• Aperturë e madhe dhe efekte ndriçimi shumëngjyrësh. 

3,490 L 4,490 L

SHOPPING CART

close