,

Boks me Bluetooth WS-2926

Availability:

S’ka stok


Wster WS-2926 eshte nje boks i levizshem dhe teper kompakt fale permasave te tij.

Me nje telefon lidhen 2 bokse njekohesisht.

Me nje dizajn te bukur dhe elegant me nje tingull te forte dhe shumengjyresh.

Me altoparlantin portativ WS-2926, ju do te shijoni tingullin e qarte dhe cilesor te muzikes suaj te preferuar, kudo qe te jeni.

Specifikime:

  • Fuqia e daljes: 2 * 3W
  • Gama e frekuencës: 160 Hz – 20 kHz
  • Diapazoni i frekuencës FM: 87.5 MHz deri 108.0 MHz
  • Bluetooth: 5.0
  • Karta mbështetëse të kujtesës: Micro-SD (Karta TF)
  • Formatet audio: MP3, Wav
  • Rrezja e veprimit: 10 m
  • Bateri: 1200mAh
  • Interfaces: USB-2.0, SD, AUX, microUSB
  •  Mikrofoni: I integruar

1,500 L

S’ka stok