,

Boks me Bluetooth Lenovo Thinkplus K3


Boks me Bluetooth Lenovo Thinkplus K3 

• Lidhja BT 5.0, pajtueshmëri e gjerë dhe transmetim i qëndrueshëm

• Mikrofoni i integruar, mbështet thirrjet me definicion të lartë

• Tingull rrethues HIFI dhe efekt i fuqishëm i zërit 

• Vjen me bateri të integruar 1200 mAh 

• Ka përmasa kompakte dhe peshë të lehtë

1,490 L

** Boksi  Lenovo është mënyra e përsosur për të shijuar muzikën tuaj kudo që të shkoni. Ky altoparlant me bas përmban një tingull të fuqishëm që do të mbushë çdo dhomë. Butonat e lehtë për t’u përdorur në pjesën e poshtme të altoparlantit e bëjnë të thjeshtë kontrollin e muzikës tuaj dhe aftësia e integruar Bluetooth ju lejon të lidhni lehtësisht telefonin ose një pajisje tjetër celulare.

** Ka një mikrofon të integruar, kështu që ju mund të kryeni telefonata pa duar. Plus, bateria e gjatë e qëndrueshme 1200 mAh do të thotë që ju mund të dëgjoni meloditë tuaja të preferuara për orë të tëra.

** Pavarësisht nëse jeni në shtëpi ose në lëvizje, altoparlanti pa tel Lenovo është mënyra e përsosur për të shijuar muzikën tuaj të preferuar.

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close