, , ,

Boks me Bluetooth Lenovo ThinkPlus K3 Pro


Boks me Bluetooth Lenovo ThinkPlus K3 Pro

• Lidhja BT 5.0, pajtueshmëri e gjerë dhe transmetim i qëndrueshëm

• Mikrofoni i integruar, mbështet thirrjet me definicion të lartë

• Tingulli rrethues HIFI dhe efekti i fuqishëm i basit

• Vjen me bateri të integruar 1200 mAh për përdorim të përshtatshëm

• 6-8 orë muzikë pa ndërprerje me një karikim të vetëm

• Madhësi kompakte dhe peshë e lehtë

• Ofron çiftim të menjëhershëm

• Transmetim i qëndrueshëm i sinjalit dhe konsum më i ulët i energjisë

• Mund të përdoret me telefona celularë, kompjuterë, për iPad, për iMac ose për lojëra

• I pershtatshem per dhome gjumi, banjo, kuzhine, zyre, konference, udhetim pune, pushime etj.

1,290 L

SHOPPING CART

close