,

Boks me Bluetooth JBL GO 3 100% origjinal


Boks me Bluetooth JBL GO 3 100% origjinal

altoparlant ultra-portativ bluetooth

Bateri litium-jon e ringarkueshme – deri në 5 orë kënaqësi muzikore

E përputhshme me iOS ose Android për kënaqësi fleksibël dëgjimi

Rezistent ndaj ujit dhe pluhurit me IP67

karikimi përmes USB-C, i karikuar plotësisht në 2,5 orë

4,700 L

SHOPPING CART

close