-27%
, ,

Boks me Bluetooth Extreme me USB , Aux , Memorie Karte


Boks me Bluetooth  Extreme me USB , Aux , Memorie Karte 

USB / SD / FM / Bluetooth / Aux in / Power Bank

Gjatësia 22cm Gjerësia 10cm

Transmetim Bluetooth me valë

Bateri e ringarkueshme me kapacitet të lartë 

Përgjigja e frekuencës 70 Hz – 20 kHz

Versioni i Bluetooth® 4.1

SupportA2DP V1.3, AVRCP V1.5, HFP V1.6, HSP V1.2

Shenim: Boksi eshte imitim i JBL dhe vjen pa logo te JBL .

2,690 L 3,690 L

Boks me Bluetooth JBL Extreme me USB , Aux , Memorie Karte 

USB / SD / FM / Bluetooth / Aux in / Power Bank

Gjatësia 22cm Gjerësia 10cm

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , ,

SHOPPING CART

close