-16%
,

Boks me BLuetooth JBL Charge 5 100% Origjinal


Boks me BLuetooth JBL Charge 5 100% Origjinal

Bas për në lëvizje: kutia JBL kombinon dy radiatorë bas pompues JBL, një cicërimë të veçantë dhe një drejtues me goditje të gjatë – tingull i klasit të parë për festën, në shtëpi ose jashtë

Ashtu si pushteti? Kapaciteti i baterisë 7500 mAh deri në 20 orë. Transmetim me valë – falë bankës së integruar të energjisë, telefoni celular ose tableti mund të karikohen edhe gjatë dëgjimit të muzikës

Altoparlant portativ Bluetooth për çdo rast – kutia e zërit celular është e përkryer për një udhëtim në pishinë ose në plazh: ujë? Nuk ka problem për karikimin e fuqishëm 5

Partyboost: kutia e altoparlantëve me valë mund të lidhet deri në dy pajisje – në mënyrë alternative dëgjoni muzikë me cilësi të lartë zëri / material të qëndrueshëm dhe strehë gome të qëndrueshme

Përmbajtja e kutisë: 1 x kuti muzikore Karikimi 5 nga JBL duke përfshirë kabllon e karikimit USB-C / për çiftin e fundit të festimit të dy altoparlantëve të shumtë JBL së bashku / i papërshkueshëm nga uji sipas IPX7 / jetëgjatësi e gjatë e baterisë / 30 watts

Cilët komponentë përfshihen në objektin e produktit: 1 x tarifë JBL 5

13,500 L 16,000 L

SHOPPING CART

close