Boks me Bluetooth BTS-1388

Availability:

S’ka stok


Boks me Bluetooth BTS-1388

• Madhësia e boksit është 8 inç

• Subwoofer i dyfishtë 

• Bateri e rikarikueshme

• Dritë LED

• Mikrofon me valë

• Funksioni i radios FM

• Tinguj Stereo

• Prizë për kitarë

• Tingull dhe Bass i lartë

• Punon me slot USB dhe SD

13,990 L

S’ka stok

Ngjyra e zeze

I përshtatshëm për argëtim kudo

Funksioni BT/USB/TF/FM/TWS/AUX/2 HYRJE MIC & 1 HYRJE KITARË/BASS/REC/EQ/ECHO/TREBLE

Bateria e rikarikueshme Li 4800mAh, 7.4V.

Funksioni deri në 10 metra

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close