, , ,

Boks me bluetooth Awei Y331


Awei Y331 TWS Altoparlant i jashtëm i papërshkueshëm nga uji Bluetooth me valë Stereo Super Bass Mbështetje TF Kartë 2000 mAh për festë udhëtimi

Ndërlidhja TWS, rrethimi tredimensional — Dy pjesë të lidhura në të njëjtën kohë, të lehtë për të lidhur dy tinguj, përbëjnë hapësirën tuaj muzikore, lëreni stereo të fuqishme të mbushë të gjithë hapësirën.

Jetëgjatësia e baterisë — Bateri e madhe e integruar 2000 mAh/3,7 V. orët e punës janë rreth 8-10 orë, jeta e karikimit është më e gjatë, muzika është më e gjatë për të dëgjuar.

IPX6 i papërshkueshëm nga uji — pa frikë nga shiu, nuk ka nevojë të shqetësoheni për ditët me shi dhe mbroni udhëtimin tuaj muzikor.

Portativ — Është i lehtë dhe i lëvizshëm, peshon vetëm 387 g, pavarësisht nëse e përdorni në shtëpi ose jashtë, mund ta merrni kudo që dëshironi.

Mbështetni mënyra të shumëfishta riprodhimi — Mbështetni kartën AUX TF FM Radio U-Disk, Bluetooth me valë, luajtës audio.

3,800 L

Parametrat:

Versioni Bluetooth: V4.2+EDR

Sistemi i këngës: Stereo (Këngë tingulli e dyfishtë)

Kapaciteti i baterisë: 2000 mAh

Njësia e drejtuesit: 45 mm

Ndjeshmëria: 150 MS

Impedanca: 4Ω

Fuqia e vlerësuar: 5W*2

Fuqia e drejtuesit:RMS 5W*2

Pesha neto: 387 g

Ngjyra: E zezë

Koha e karikimit: 4h

Koha e bisedës: 10h

Koha e luajtjes së muzikës: 8-10h

Madhësia e produktit: 181*70*73mm

Protokolli Bluetooth: A2DP / AVRCP / HFP / HSP

Gama e frekuencës: 30Hz-20KHz

Tensioni i hyrjes: DC5V-500mA

Frekuenca Bluetooth: 2.4 GHz-2.480 GHz

Distanca optimale e të folurit: 〈1M

Distanca e transmetimit: 10 M (hapësirë ​​pa pengesa)

thirrje zanore: Po

lidhje me shumë pika: Po

Udhëzimi: Kinezisht dhe Anglisht

Përdorimi: Telefon Universal në natyrë, festë, punë, udhëtime

Karakteristikat:

1 : Altoparlant portativ me valë i papërshkueshëm nga uji në natyrë

2 : Altoparlant Bluetooth me valë me mikrofon

3 : Mbështetje e altoparlantit për kartën AUX TF FM Radio U-Disk Bluetooth

4 : altoparlant stereo Bluetooth me valë

5: Tws altoparlant super bas

6: altoparlant muzikor bluetooth

7 : altoparlant subwoofer bluetooth Bas

8: Tingulli stereo i altoparlantit me valë Bluetooth

Paketa përfshin:

1*Boks Bluetooth

1*kabllo USB

1*Udhëzuesi i përdorimit

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close