, ,

Boks i madh me Bluetooth + Mikrofon + Telekomande


Boks i madh me Bluetooth me mikron dhe me telekomande

BAteri me kapacitet te madh prej 4500 MAH

2 Speaker me 16W secili me madhesi 6.5 Inch

Super Bass dhe kualitet Zeri

Suporton USB FLASH Player

8,490 L

Sistemi portativ i altoparlantëve zqs-6210w-ky është një sistem audio i cilësisë së lartë me zë të lartë dhe muzikë të lehtë.

Zqs-6210w është perfekt për adhuruesit e ecjes, kampingut në natyrë ose vilë verore, është i përshtatshëm për ta marrë me vete, ka peshë të lehtë dhe vendoset në mënyrë të përshtatshme.

Sistemi portativ i altoparlantëve zqs-6210w lidhet me çdo pajisje nëpërmjet Bluetooth, dhe gjithashtu ka një hyrje USB për disqet flash.

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , ,

SHOPPING CART

close