,

Boks Bluetooth JBK 806 / 807


Boks Bluetooth JBK 806 / 807

▸Versioni i Bluetooth: 5.0

▸Kapaciteti i baterise: 2400 mAh

▸Permasat: 250x290x450 mm

▸Altoparlant me lidhje Bluetooth dhe bateri te brendshme te rikarikueshme.

▸Madhesia e tij eshte 8 inc dhe perfshin ndricim shumengjyresh dhe cilesi te larte te zerit.

▸Nje tjeter avantazh i altoparlantit JBK eshte se ai ka rrota dhe doreze te palosshme qe e ben shume te lehte per t’u mbajtur.

▸Altoparlanti ju mundeson te shijoni dhe kendoni muziken e preferuar me mikrofonin e tij cilesor ne festat apo mbledhjet me miqte tuaj.

4,500 L

SHOPPING CART

close