, ,

Blackview Tab 6


Çfarë është më mirë se të shikoni një film apo Tiktok për t’u çlodhur pas punës?

Mendoni se një telefon është shumë i vogël, një laptop shumë i rëndë?

Tab6 vjen tek ju  për qetësi të menjëhershme pas punës.

Blackview Tab 6, një hibrid i fuqishëm.

Pajisja e ëndrrave për studentët

Shijojeni jetën teknologjike në mënyrën më ekonomike

Tab 6 ka një vend të dyfishtë SIM, thjesht futni një kartë SIM

dhe ai  bëhet telefoni juaj me përmasa të mëdha, menjëherë.

Ekrani 8 inç me kualitet HD ju jep një vizion ideal për detyrat,

leximin dhe argëtimin.

Kamera e pasme 5 MP ju mundëson të regjistroni orët e mësimit,

të skanoni dokumente, të kapni momente të paharrueshme.

Merrni shënime në klasë, në punë ,shkruani, vizatoni, me lehtësi. Këtu marrin jetë idetë e mëdha.

13,490 L

Përmasat: 207.6 x 124 x 9.45 mm

Pesha: 365 g

SoC: Unisoc Tiger T310

CPU: lx 2.0 GHz ARM Cortex-A75, 3x 1.8 GHz ARM Cortex-A55,

Bërthama: 4

GPU: PowerVR GT7200

RAM: 3 GB

Hapësira ruajtëse: 32 GB ROM

Kartat e memories: microSD, microSDHC, microSDXC

Ekrani: 8 in, IPS, 1280 x 800 pixel, 24 bit

Bateria: 5580 mAh, Li-lon

OS: Android 10

Kamera: 2560 x 1944 piksel, 1920 x 1080 piksel, 30 fps

Karta SIM: Nano-SIM, Nano-SIM / microSD

Wi-Fi: a, b, g, n, n 5 GHz, ac, me bandë të dyfishtë, Wi-Fi Hotspot, Wi-Fi Direct, Wi-Fi Display

USB: 2.0, USB Type-C

Bluetooth: 5.0

Pozicionimi: GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , ,

SHOPPING CART

close