,

Black Shark T2 Gaming Earbuds


Kufje me bluetooth Gaming Black Shark

Black Shark T2 Gaming Earbuds


【35ms vonesë jashtëzakonisht e ulët】: Aktivizoni modalitetin e lojës për të shijuar performancën e shkëlqyer me valë të kufjeve Bluetooth Black Shark Lucifer T2 kur luani me pajisjet Bluetooth për një përvojë të qetë. Bëhuni gati për një përvojë të jashtëzakonshme lojërash konkurruese përmes audios me efekt të shpejtë zëri

【Cilësia e tingullit stereo Hi-Fi】Aktivizoni modalitetin e muzikës për të shijuar çdo tingull, nga basi i thellë, i pasur deri tek trefishi i mprehtë dhe i qartë – drejtuesit dinamikë shumë të ndjeshëm 10 mm ofrojnë një fushë të gjerë tingulli dhe analizojnë me saktësi detajet për të luajtur muzikë me cilësi jashtëzakonisht të detajuar të zërit

【Përputhshmëri e lartë me Bluetooth 5.2】Kufjet pa tel Black Shark Lucifer T2 përmbajnë teknologji të avancuar Bluetooth 5.2, e cila përmirëson ndjeshëm shpejtësinë e transmetimit dhe krijon një lidhje më të shpejtë dhe më të qëndrueshme që ju jep një përvojë dëgjimi me vonesë të ulët. Ato janë gjithashtu të pajtueshme me të gjitha pajisjet që mbështesin audio Bluetooth

【4 mikrofona ultra të pastër】 Të gjitha kufjet kanë 2 mikrofona ultra të pastër që kapin zërin tuaj me saktësi për të bërë komunikimin në ekip dhe për t’i bërë thirrjet aq të lehta sa në një argëtim të vërtetë, kështu që mund të përdorni një kufje të vetme ose të dyja së bashku për të folur lirshëm

【Jetëgjatësia e baterisë deri në 20 orë dhe përshtatje e rehatshme】: Deri në 5 orë përdorim me një karikim të vetëm dhe deri në 15 orë të tjera jetëgjatësi baterie për pjesën tjetër të ditës me një kuti karikimi. Ndenjëse e rehatshme dhe e sigurt në vesh me izolim të zhurmës dhe rehati gjatë gjithë ditës falë madhësive të ndryshme të kufjeve

4,800 L

SHOPPING CART

close