-27%
,

Biciklet Elektrike Engwe X5S 30kmH 15A Bateri

Availability:

1 stok


Biciklet Elektrike Engwe X5S 30kmH 15A Bateri (Produkt i hapur nga kutia ) Gjendja 10/10

Si një biçikletë elektrike pa zinxhir, X5S përmban një sistem shtytës të boshtit të sapo zhvilluar, pajisje me tufë titani me cilësi të lartë dhe copë litari alumini. Është më i pastër, më i qëndrueshëm dhe më efikas.

Bateri 48V 15Ah me efikasitet energjie, rreze maksimale deri në 120 km (modaliteti asistent).

Bateria e ndërtuar dhe e zëvendësueshme sigurojnë sigurinë e sistemit elektrik

Motor i fuqishëm 400 W pa furça për një shpejtësi maksimale deri në 30 km/h (modaliteti i kufizuar)

Bicikleta ka mundesin qe dhe te paloset.

Timoni i bicikletes dhe sendilja zgjatet ne lartesi qe deshironi , pershtatshem dhe per persona te gjate deri ne 185 cm

Frenim me diskofren si dhe amortizim ne kolltuk dhe para ne gomen e pare

Ka kaluar testimin RoHS dhe CE dhe është një produkt i sigurt.

49,900 L 68,000 L

1 stok

SPECIFIKIMI I biçikletës ELEKTRIKE TË PALESHME ENGWE’S X5S

Modeli: X5S

Motori: Fuqia e vlerësuar 240 W

Fuqia maksimale e menjëhershme: 400 W

Maksimumi: Modaliteti i kufizuar me shpejtësi 20 km/h

                      Modaliteti i pakufizuar 30 KM/H

Kilometrazhi maksimal: 37 MILE /60 KM (Modaliteti Elektrik)

                                      74 MILE /120 KM (Modaliteti i asistentit)

Bateria: 48V /15AH (EU)

Koha e karikimit: 6-10 orë

Materiali i kornizës: Aliazh alumini

Piruni i përparmë: Thithja e rehatisë së goditjeve nga çeliku me karbon me forcë të lartë

Gomat: 14 INCH x 2,125 INCH

Presioni i rekomanduar i gomave: 300 KPA /3 BAR /43.5 PSI

Zinxhiri: Asnjë

Ekrani: Ekran LED

Kapaciteti i ngarkesës: 330.69 LB /150 KG

Pesha e mjetit: 63,5 LB / 28,8 KG

Shënim: Performanca aktuale do të ndikohet nga pesha e përdoruesit, kushtet e rrugës dhe niveli i baterisë.

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close