-21%
, ,

Bateri per Scooter Elektrik M365


Bateri per Skuter Elektrik M365

Kapacitet 7.8A 36V

Funksionale per gjitha modelet e Scooter Kinez m365 dhe jo vetem 

9,500 L 12,000 L

SHOPPING CART

close