, , ,

Baseus Power Bank 20000mAh

Availability:

S’ka stok


Ky Power Bank  22,5 w kombinon teknologjinë e karikimit të shpejtë PD3.0 dhe QC4+

Ai mund të karikojë iPhone-in e fundit nga 0% në 60% në 35 minuta, tre herë më shpejt se një karikues tradicional 1A. Thjesht vendoseni në xhepin tuaj dhe mund të fuqizoni të gjitha pajisjet tuaja, madje edhe të gjithë familjen.

Ky Power Bank është bërë nga aliazh alumini me një proces preciz ngjyrosjeje. Ka një sipërfaqe të imët me ngjyra dhe një shkëlqim metalik vezullues. Dizajni mahnitës jo vetëm që duket i shkëlqyeshëm, por gjithashtu ndihmon në shpërndarjen e nxehtësisë gjatë procesit të karikimit.

Ekrani dixhital tregon përqindjen e energjisë së mbetur dhe kur të rikarikohet. Karikoni plotësisht Power Bank-un përpara se të shkoni

E përputhshme me të gjitha modelet e telefonave celularë dhe tabletët.

2,990 L

S’ka stok

Me ekranin inteligjent LED, karikuesi mund të tregojë rrymën, tensionin dhe fuqinë e mbetur në kohë reale.

Teknologjia kryesore e karikimit të shpejtë SCP 22,5 W, e përputhshme gjithashtu me karikimin e shpejtë.

Trupi tërësisht prej alumini i skalitur me kujdes, jo vetëm që është i qëndrueshëm, por gjithashtu ka një kapje të shkëlqyer.

Teknologjia BPS II e zhvilluar vetë e bën më të lartë efikasitetin e konvertimit të karikimit të produktit, ul temperaturën dhe rrit sigurinë.

Kapaciteti: 20000mAh/74Wh

Hyrja: 9V/2A Max

Dalja: 4.5 V/5A (maksimumi 20 W për serinë iPhone 12)

Madhësia: 19.9*11.1*3.9cm

Pesha: 0.49 kg

Materiali : Aliazh alumini

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close