, , ,

BASEUS MAGNETIC WIRELESS POWER BANK (10000mAh)

Availability:

S’ka stok


– Power bank me wireless magnetike 10000mAh nga Baseus.

-Shpejtesi karikimi deri ne 20W.

– Karikoni deri në tre pajisje njëkohësisht

– Ideale për serinë iPhone 12

– Karikim i shpejtë përmes USB-A dhe shpërndarje të energjisë përmes portit USB-C

– Ekrani dixhital LED tregon gjendjen e baterisë në kohë reale

– E pajisur me tregues të karikimit me wireless

– Per karikimin e power bank rekomandohet koke karikuesi qe mundeson shpejtesin e karikimit 18W e lart.

3,790 L

S’ka stok

SHOPPING CART

close