, ,

Baseus Laptop Sleeve Case 13″


Çantë laptopi BASEUS e papërshkueshme nga uji, rezistente ndaj gërvishtjeve , i thoni lamtumirë njollave të ujit dhe pluhurit

Gjashtë hapësira të ndara për vendosjen dhe mbrojtjen e sendeve të ndryshme si: laptop, power bank, hard disk, karikues, kufje etj,..

Dizajn  me kapak, i thjeshtë dhe i bukur

I përshtatshëm për laptopë  13 inch

1,490 L

Marka : Baseus

Artikulli: Laptop case e serisë Baseus 

Madhësia: 13 inç (315*230*20 mm)

Pesha: 0.2 kg

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , ,

SHOPPING CART

close