, , ,

Baseus INAUTO organizues


2,000 L

Organizatori i konsolave ​​të krahëve metalike Baseus deluxe  ka dy porta USB-A për karikimin e pajisjeve. Përveç kësaj, aksesori siguron një mbajtëse te aksesoreve te ndryshem ne makine.

Projektimi

Organizatori i konsolave ​​të krahëve metalike baseus deluxe është bërë prej metali, i cili garanton forcë dhe qëndrueshmëri të lartë. Për të furnizuar portat, modeli përdor një kabllo USB-A. 

Funksionaliteti

Ai  do të jetë një zgjidhje e shkëlqyeshme për karikimin e përshtatshëm të smartphone-it, ruajtjen e dokumenteve dhe gjëra të ndryshme të vogla në makinë. 

Karakteristikat:

Ekonomik

Dizajn elegant

Dy porta karikimi

SHOPPING CART

close