, , ,

Baseus Energy Column Car Wireless MP3 Charger

Availability:

S’ka stok


Universal për të gjithë celularët /Telefonat / modelet e makinave
Përshtatur në modelet 12V / 24V, në përputhje me një larmi të aplikacione për luajtjen audio, universale për Android / iP
Ngjyra: E zezë
Hyrja: 12-24V
Dalja USB: 5V / 3.1 A (Maks.)
Version pa tel: 5.0
Madhësia: 88,2 mm * 20,6 mm
Pesha: 32,6g

1,800 L

S’ka stok

Estetika e linjës është e integruar në strukturën cilindrike metalike.
I qëndrueshëm pa Shkyçje
Brezi i ri wireless 5.0 rrit shpejtësinë e transmetimit me 95% duke e bërë muzikën / thirrjet të qetë
Pa vonesë, i qëndrueshëm dhe i besueshëm për përdorim
Dekodimi i Audio pa humbje

Shijoni muzikë origjinale kudo që është teknologjia e altoparlantit me frekuencë të plotë, efekt rrethues stereo 360, prodhim dekodimi me definicion të lartë, efekt mbresëlënës pa zhurmë.
E pajtueshme me formate audio si MP3 / WAV / FLAC / APE / WMA, etj.
Karikimi i Shpejtë nga Portet Dual
Mbështet ngarkimin e dyfishtë USB në të njëjtën kohë, porta e vetme është deri në 3.1 A (Max), një hap më shpejt për karikimin

Monitorimi inteligjent i tensionit të baterisë me ekran dixhital

Dizajn i ekranit dixhital me ekran të gjerë, zbulimi automatik i tensionit të baterisë, monitorim më i sigurt në kohë reale
Ndizni dhe lidheni automatikisht, pa ri-akorduar frekuencën.

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close