, , ,

Baseus Elegant Storage Box car


  • Një mënyrë e shkëlqyeshme për të ruajtur ose shfaqur telefonin tuaj
  • Vendos telefonin tuaj në një kënd të këndshëm të shikimit
  • Në dispozicion në ngjyra, stile dhe dizajne të ndryshme

Pesha 0,65 kg
Përmasat 29.0 × 19.0 9.0 cm
Emri i markës : Baseus

Madhësia
280 * 100 * 200 mm

Ngjyrë: E zezë, kafe

Lloji i materialit: Lëkurë + fanellë

pesha: 490g

2,000 L

SHOPPING CART

close