, , ,

Baseus Bipow 10000 mAh Powerbank 18W Fast Charger

Availability:

S’ka stok


Kompania Baseus eshte shume e njohur ne fushen e aksesoreve per te gjitha kategorite.

Kete here vjen me baterin e jashtme Bipow 10000 mAh.

Bateri shume e holle vetem 16mm dhe me pesh jo me shume se 250g, e bene te mbahet fare mire dhe ne xhep pa ju bezdisur, e njejte sikur keni vendosur nje telefon smart.

Me karikim te shpejt 18w. KUJDES!!! Per karikimin e shpejt duhet te keni dhe kabullin fast charger.

Karikon telefon, tablet dhe laptop.

Me chip sigurie per, mbrojtjenn nga tensioni i lart, nga qarku i shkurter, nga mbi-shkarkimi, nga mbi-karikimi etj.

Me certifikat sigurie per ta marr kudo me vete,madje dhe ne aeroplan.

2,190 L

S’ka stok

SHOPPING CART

close