, , ,

Baseus Bipow 10000 mAh Powerbank 15W

Availability:

S’ka stok


Bateria e jashtme nga Baseus vjen me baterin 10000 mAh dhe me karikim te shpejt 15W.

Me dy porta per karikim te shpejt.

Ekran led per te treguar nivelin e baterise.

Mbrojtje temperature me NTC.

Me chip sigurie per tensionin  larte, qarkun e shkurter, voltazhin e larte etj.

Karikon te gjithe llojet e telefonave pa perjashtim.

Me certifikat sigurie qe ta merrni kudo qe te shkoni.

1,990 L

S’ka stok

SHOPPING CART

close