-20%
, , ,

Awei T29 Sports Earbuds


Kufjet Awei T29 janë perfekte për të kryer telefonata ose për të dëgjuar muzikë. Ato janë të lëvizshme në mënyrë që t’i mbani me vete kudo. Mbi këtë, ato karakterizohen nga dizajni i shkëlqyer. Shijoni një përvojë të jashtëzakonshme zëri me këto kufje .

-Awei T29 kufje me bluetooth për të dëgjuar muzikë dhe për të kryer telefonata

– Koha e karikimit është vetëm 1 orë, që do të thotë se mund t’i riktheheni muzikës suaj në çdo kohë

– Kufjet Awei T29 TWS kanë certifikimin IPX4

– Ata vijnë me një buton kontrolli dhe një mikrofon

1,990 L 2,490 L

Specifikimet:

– Modeli: T29

– Koha e bisedës: deri në 4 orë

– Koha e muzikës: deri në 3.5h

– Koha e rezervës: deri në 300h

– Koha e karikimit: 1h

– Rezistenca ndaj ujit: IPX4

– Versioni Bluetooth: V5.0

– Kapaciteti i kufjeve: 45 mAh x 2

– Kapaciteti i kutisë së karikuesit: 500 mAh

– Pesha e kufjeve: 4,5 g

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close