-13%
, , ,

Awei T28 Earbuds


Kufje ergonomike AWEI T28 me Bluetooth .

Dizajn kompakt me teknologji të avancuar, reduktim aktiv i zhurmës.

Lidhja nëpërmjet Bluetooth 5.0 ju lejon të lidheni pa problem me telefonin tuaj .

– Kontroll me prekje, një buton ne shumë perdorime.

– Lidhje automatike pas lidhjes së parë.

– Kuti karikimi elegante .

– Reduktimi i tingujve dhe zhurmave nga mjedisi jashtëm

– Telefonata të pastra, cilësi e zërit stereo

– Praktike, kompakte dhe të lehta

– Bateri afatgjatë

– Mbështetja e profilit: HSP, HFP, A2DP, AVRCP

1,990 L 2,290 L

Falë nanomaterialeve të shkëlqyera, kufjet kanë mbrojtje të papërshkueshme nga uji IPX4. Që tani e tutje, nuk keni pse të shqetësoheni për shiun dhe djersën gjatë përdorimit.

Falë panelit të integruar me prekje, madhësia dhe pesha e kufjeve janë reduktuar ndjeshëm dhe mund t’i kontrolloni lehtësisht me prekje. Bluetooth 5.0 do t’ju lejojë të lidheni pa probleme me telefonin tuaj .

Cilësia e shkëlqyer e zërit do t’ju lejojë të relaksoheni ndërsa dëgjoni tingullin unik të muzikës tuaj të preferuar.

Specifikat:

Versioni i Bluetooth: 5.0

Koha e bisedës: deri në 3.5 orë

Koha e dëgjimit të muzikës: deri në 3 orë

Koha e karikimit: 1 orë

Gama e Bluetooth: 10 m.

Kapaciteti i baterisë së stacionit të karikimit: 500 mAh

Kapaciteti i baterisë : 35 mAh

Altoparlanti: 13 mm

I papërshkueshëm nga uji: IPX 4

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close