-13%
, , ,

Awei T26 Earbuds


Përjetoni lirinë e vërtetë  me kufjet Awei T26 .

Ky model përdor teknologjinë Bluetooth 5.0 për të siguruar transmetim të qëndrueshëm pa humbje të cilësisë së audios. Ndërkohë, kutia e karikimit me kapacitet të lartë dhe dizajni ergonomik ju lejon të shijoni muzikën tuaj të preferuar gjatë gjithë ditës.

Kufje BT5.0 True Wireless Stereo nga Awei

– Formë ergonomike në vesh që siguron rehati dhe izolim të zhurmës

– Kontroll me prekje

– 13 mm me cilësi të lartë që japin tingull të qartë 

– IPX4 – rezistent ndaj djersës dhe spërkatjes së ujit

– Të përshtatshme për përdorim gjatë stërvitjes dhe jashtë

– Mund të përdoret në modalitetin mono ose stereo

1,990 L 2,290 L

Specifikimet:

– Diametri : 13 mm

– Ndjeshmëria: 96dB +/- 3dB

– Rezistenca: 16 Ohm +/- 10%

– Përgjigja e frekuencës: 20-20000 Hz

– Versioni Bluetooth: 5.0

– Gama e transmetimit: 10 m

– Profili i Bluetooth: HSP, HDP, A2DP, AVRCP

– Kapaciteti i baterisë së kufjeve: 35 mAh

– Kapaciteti i baterisë së kutisë së karikimit: 600 mAh

– Koha e muzikës: 3h

– Koha e karikimit: 1h

– Koha e rezervës : 300h

Paketa përfshin:

– Kufje Awei T26 me këllëf karikimi

– Kabllo karikimi USB

– Manuali i perdoruesit

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close